Гостей: 1
Користувачів: 0

07 грудня 2019 року на базі ЗЗСО Ємільчинської гімназії було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.
Переглядів: 56 | Додав: lanchasu | Дата: 12.10.2019 | Коментарі (0)

04 грудня 2019 року в Комунальній установі опорному закладі освіти «Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» відбулися фінальні змагання з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради.Чемпіонами та призерами стали:

... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: lanchasu | Дата: 12.10.2019 | Коментарі (0)

30 листопада на базі Ємільчинської гімназії було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, в якій взяли участь 4 учні 11 класів з трьох закладів освіти. За результатами робіт було визначено переможців:

Переглядів: 66 | Додав: lanchasu | Дата: 12.10.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні 29.11.2019 року в МСК "Юність"відбулися змагання з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Чемпіонами та призерами стали:

Переглядів: 59 | Додав: lanchasu | Дата: 11.29.2019 | Коментарі (0)

28.11.2019 року в спортивних залах комунальної установи опорного закладу освіти

Переглядів: 55 | Додав: lanchasu | Дата: 11.29.2019 | Коментарі (0)

27 листопада Ємільчинський Будинок дитячої творчості провів засідання ради
Переглядів: 61 | Додав: lanchasu | Дата: 11.29.2019 | Коментарі (0)

27 листопада на базі КЗПО "Обласний центр ДЮТ" в м. Житомирі відбулась XIV обласна виставка-конкурс «Паперовий світ».
В номінації «Оригамі» ІІІ місце виборола Ангеліна Козакевич (кер. О. М. Баранова);
та дипломи за участь отримали Мирослава Дідус (кер. О. М. Баранова), Ангеліна Омельченко (кер. А. П. Самченко), Марія Євтушок (кер. Н. В. Климчук).
Переглядів: 49 | Додав: lanchasu | Дата: 11.29.2019 | Коментарі (0)

На ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, яка відбулася 23 листопада на базі Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 і в якій взяли участь 32 учні з 14 закладів освіти, пререможцями стали:

Переглядів: 48 | Додав: lanchasu | Дата: 11.26.2019 | Коментарі (0)

20 листопада 2019 року в комунальній установі опорному закладі освіти « Ємільчинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» відбулися фінальні змагання з баскетболу ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: lanchasu | Дата: 11.26.2019 | Коментарі (0)

16 листопада на базі Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якій взяли участь 62 учні з 21 закладу освіти.

Переглядів: 69 | Додав: lanchasu | Дата: 11.19.2019 | Коментарі (0)