Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У Чемпіонаті Ємільчинської селищної ради з настільного тенісу, який урочисто відкрив очільник громади Сергій Волощук взяли участь 46 спортсменів-аматорів із Ємільчиного, Серід, Великого Яблунця, Рясного, Чміля, Підлубів, Степанівки.
Призерами серед хлопців у категорії 12-18 років стали: 1 місце - Олексій Куровський, 2 - Вадим Волошин, 3 - Назар Гордієнко.
В категорії чоловіків 18-35 років: 1 місце - Микола Ничипорчук, 2 - Петро Скидан, 3 - Артем Шомко.
В категорії старше 35 років: 1 місце - Віктор Кейбіс, 2 - Олександр Дмитренко, 3 - Олександр Омельченко.
Призерами серед дівчат у категорії до 18 років стали: 1 місце - Анастасія Волощук, 2 - Карина Букша, 3 - Вікторія Антонюк.
У категорії жінок старше 18 років: 1 місце - Юлія Гарбар, 2 - Ольга Онищук, 3 - Ірина Дмитренко.
Окремою категорією учасників були хлопці, молодші 12 років. Усі вони отримали заохочувальні грошові премії від спонсорів.
Нагороду, як наймолод ... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: lanchasu | Дата: 12.11.2018 | Коментарі (0)

12 грудня в приміщенні спорткомплексу Юність проходили спортивні змагання з шахів серед закладів загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради в залік Спортивних ігор школярів 2018/2019 навчального року. У ЗЗСО І-ІІІ ступенів за результатами шахових поєдинків І місце посіла команда  Ємільчинської школи №1, ІІ місце  в   Гімназії, ІІІ місце виборола Підлубівська школа.